Zloty i spotkania

Jutrzejszy wyjazd na zlot do Katowic odwołany.

Mimo szumnych zapowiedzi, trzeba zrezygnować.

Ledwie wczoraj zapowiedzieliśmy wspólny wyjazd do Katowic, a już teraz wiemy, że nie ma to najmniejszego sensu. Chętnych było wielu, stąd taka inicjatywa. Była szansa na fajną wycieczkę w kilka aut, ale ostatecznie jednak na placu boju zostało jedno. Z całej naszej społeczności tylko jedna ekipa znalazła ostatecznie dość czasu i chęci, aby móc tam pojechać. Dlatego decyzja nie może być inna, ponieważ nie ma sensu czynić nikomu złudzeń na interesującą sobotę we wspólnym gronie, jak praktycznie nikt nie jest tym zainteresowany. Całkowite rozczarowanie i nie można tego ukrywać.

Jednocześnie chcielibyśmy przeprosić w imieniu całego klubu, jeżeli pokrzyżowaliśmy komuś plany. To co prawda nie pierwsza taka sytuacja, jednak każda z nich tak samo smuci. Z przykrością przekazujemy tę wieść, choć wierzymy tym samym, że stać nas wszystkich na więcej i że jeszcze nie raz uda się w konkretnym gronie gdzieś pojechać.

Z kolei opsobom, które zdecydują się mimo to pojechać, szczerze życzymy udanej zabawy. My zaś będziemy śledzić relacje z imprezy na bieżąco.

Pozdrawiamy.

Zareaguj!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Poinformuj znajomych:
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Powrót na górę