Ogłoszenia

Nowa wersja klubowego forum.

Kilka słów o ostatnich zmianach w klubie.

Niedawno uruchomiliśmy nową wersję strony z dołączonym forum. Po pierwszych rozpoczętych dyskusjach i paru dniach testów zauważyliśmy, że nasz klub potrzebuje jednak czegoś znacznie lepszego.

Chęć poszerzenia zakresu funkcjonalności niestety musiała wiązać się z dużymi zmianami i przeniesieniem aktualnego forum na nowy system zarządzania treścią. Wielogodzinne próby przeniesienia bezboleśnie wszystkich kont i dodanych już treści nie przyniosło porządanego efektu, dlatego podjęliśmy decyzję o stworzeniu Waszych kont na nowo i nadaniu im unikalnych haseł.

Rozesłaliśmy wszystkie potrzebne dane do logowania droga mailową, na podane przy rejestracji adresy. Po zalogowaniu, zalecamy zmianę hasła na własne. Nie udało się tym samym przeniesienie obecnych wątków, dlatego prosimy wszystkich o ponowne ich założenie na nowym forum. Aktualna wersja zostanie przez najbliższy czas, abyście mieli możliwość przeniesienia treści. Zmiana choć niełatwa, na pewno będzie z korzyścią dla wszystkich członków.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i utrudnienia. Nie przewidujemy już tak dużych zmian, co najwyżej drobna kosmetyka. Zapraszamy więc korzystania z nowych funkcjonalności na forum i jednocześnie przypominamy o najbliższym spotkaniu, już w nadchodzący czwartek!

Pozdrawiamy i do zobaczenia!

Zareaguj!
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Poinformuj znajomych:
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
5 miesięcy temu

[…] Nowa wersja klubowego forum. […]

Powrót na górę