Zloty i spotkania

Podsumowanie spotu – 08/07/2021

Jedno z najbardziej niezwykłych spotkań w tym roku.

Było ono wyjątkowe z kilku powodów. Przede wszystkim, były podane dwie różne godziny spotkania, dlatego kilka osób przyjechało na 19:00, zaś większość zjechała się po 20. Skutkiem tego była duża rotacja samochodów na miejscu.

Spotkaliśmy się w czwartek 8 lipca 2021 roku i było to też chyba najdłuższe spotkanie, ponieważ do około 21 można było zobaczyć jeszcze uczestników.

Mimo spontanicznego ogłoszenia, gościliśmy nie tylko sporo różnych samochodów, ale przede wszystkim sporo z nich zawitało do nas po raz pierwszy. Oczywiście mamy nadzieję, że i nie ostatni. I choć na początku 3 z 6 aut to były E-klasy (W210) w nadwoziu kombi, to później gama modelowa stała się bardziej zróżnicowana.

Niemałym zaskoczeniem była S-klasa (W220), bo na spotkaniach tego typu widziana jest niezwykle rzadko. Nowością był także model CLK (W209) w wersji z V8 pod maską i oznaczeniu 500 ze zmodyfikowanym układem wydechowym. Warto wspomnieć też o dwóch ciekawych projektach.

Pierwszy z nich to wymieniona wcześniej E-klasa kombi (W210) w niespotykanym błękitnym kolorze do tego z wnętrzem w beżowej kolorystyce, którą właściciel w pewnym stopniu “ratuje” i doprowadza do odpowiedniego stanu.

Drugi to hobbystyczne zajęcie uczestniczki spotkania, która postanowiła doprowadzić do perfekcji C-klasę (W202). Już teraz ilość pracy i nakładów finansowych może powodować zawrót głowy, ale o szczegóły najlepiej zapytać właścicielkę, bo to zdecydowanie nie jest temat na jeden akapit.

Za te i wszystkie inne projekty trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że będzie okazja, aby podziwiać efekty i postępy prac m.in. na takich luźnych spotkaniach.

Do usłyszenia!

Zareaguj!
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Poinformuj znajomych:
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Powrót na górę