Zloty i spotkania

Podsumowanie spotu – 15/07/2021

Nieco opóźnione podsumowanie ostatniego spotkania.

Tym razem ilość samochodów nie była porywająca. Było to po części spodowowane pogodą, ale nie zapominajmy też o sezonie urlopowym. Jednak to nie ma znaczenia, klimat jak zawsze był świetny.

15 lipca 2021 roku na Pasażu gościliśmy większość znanych już pojazdów. W sumie około 10 aut, niestety nie wszystkie udało się uchwycić na zdjęciach. Materiał zdjęciowy bardzo ubogi, ale jakimś cudem nikt akurat wtedy nie robił dodatkowych fotek.

Niecodziennym były na pewno aż trzy modele SLK obok siebie. Ten mały roadster mimo niewielkich rozmiarów i niekrzykliwego designu, robi jednak wrażenie i zwraca uwagę na siebie po złożeniu dachu. Trzy takie roadstery niemal obok siebie to nie jest coś, co widuje się regularnie. Dwa z nich to reprezentanci pierwszej generacji (R170), zaś trzeci to drugie wcielenie oznaczone kodem R171.

Ponadto wspomniana na ostatnim spocie E-klasa (W210) w zielonym kolorze oraz jeden nowy gość. E-klasa (W212) w nadwoziu kombi, ale mimo to z bardzo elegancką prezencją. Nowy nabytek właściciela, ale już po małej zmianie – przyciemnione zostały tylne lampy oraz tylne szyby. Niby niewiele, ale przy czarnym lakierze i chromowanymi dodatkami, wygląd bardzo mocno zyskał. Niestety brakuje jakiegokolwiek zdjęcia, jednak liczymy tym samym na ponowną wizytę.

Pozdrawiamy!

Zareaguj!
+1
4
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
Poinformuj znajomych:
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Powrót na górę