Zloty i spotkania

Podsumowanie spotu – 22/08/2021

Skromnie, ale pozytywnie.

Ostatnie spotkanie, które odbyło się w Ogrodach Geyera to dowód na to, że nasz klub łączy nie tylko właścicieli pojazdów, ale również całe rodziny.

Przewidzieliśmy na ten dzień co najmniej dwa, a może i nawet trzy punkty do odwiedzenia. Zebraliśmy się 22 sierpnia 2021 roku po godzinie 12:00. I po odnalezieniu się wspólnie na tym małym placu, okazało się, że pięć aut stanęło obok siebie. Kolejno były to modele W208, W209, W210, C124 oraz białe W124 jako nowicjusz, gdyż była to jego pierwsza wizyta u nas. Co jednak najciekawsze, nikt nie przyjechał sam, więc i osób było sporo.

Krótki przegląd wystawców na miejscu i ruszyliśmy na teren CH Tulipan, na wspomniany wcześniej zlot pojazdów z jedzeniem. Tam już dojechały cztery samochody. Całe familijne grono zaczęło próbować różnych potraw i przekąsek. Pogoda była na tyle wyśmienita, a klimat na tyle dobry, że mini-integracyjne spotkanie przedłużyło się do około 17:30. Do końca wytrwały trzy pojazdy, zaś malutka pamiątkowa galeria jest wyłącznie z ostatniego miejsca i pełni rolę typowo symboliczną.

Trzeciego punktu wycieczki już nie realizowaliśmy, natomiast całe to podsumowanie ma na celu uświadomienie szerszemu gronu tego, o czym wspomnieliśmy na początku – na spotkania warto zabierać więcej osób, gdyż nie są to wydarzenia przeznaczone wyłącznie dla kierowców.

Pamiętajcie te słowa i widzimy się wkrótce!

Zareaguj!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Poinformuj znajomych:
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Powrót na górę