Zloty i spotkania

Podsumowanie spotu oraz specjalne życzenia dla klubowicza – 11/03/2021

Drugie spotkanie w 2021 na pewno pod wieloma względami pozostanie wyjątkowe.

Kolejne spotkanie w 2021 różniło się zarówno od wcześniejszego, jak i tych z poprzedniego roku. To właśnie dzisiaj jeden z naszych klubowych kolegów obchodził urodziny, więc zaraz po rozpoczęciu spotkania, otrzymał od klubu pamiątkową laurkę. Z tego też powodu nie mogło zabraknąć symbolicznego toastu szampanem bezalkoholowym oraz drobnego słodkiego poczęstunku.

Tak więc jeszcze raz, Wojtecky – z okazji “36” urodzin życzymy wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym roku i spełnienia wszystkich marzeń!

 

Spotkaliśmy się o godzinie 19:00, jednak pogoda znacznie się pogorszyła, na co byliśmy przygotowani. Po wspomnianym wcześniej toaście, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu spotkania, na zadaszony teren dworca Łódź Fabryczna. Tam rozpoczęła się właściwa “impreza” i można było przystąpić do podziwiania samochodów uczestników.

Mimo słabych warunków atmosferycznych, mogliśmy gościć ponownie pojazdy z różnych dekad, a w sumie było ich około piętnastu. Bardzo zaskoczyła nas wysoka frekwencja pojazdów z silnikami V8, co nie zdarza się tak często w takich ilościach, choć miejmy nadzieję, że będą pojawiać się jak najczęściej.

Spośród samochodów warto wspomnieć m.in. o czerwonym modelu SL 500 (R129), który niestety nie pojechał z nami do nowej lokalizacji, czy na przykład C32 AMG (W203) oraz E-klasie 420CDI (W211) o imponujących parametrach (390 KM i 900 Nm), stojącej na 20-calowych felgach Vossen. Nowym gościem był również model CLK 500 (W209) z jednym z najpotężniejszych V8 montowanych w tym modelu, który przyjechał na spotkanie aż z Łęczycy. My z kolei mamy tylko cichą nadzieję, że nie była to pierwsza i ostatnia wizyta u nas.

Dziękujemy za świetną zabawę i zapraszamy na kolejne spotkania!

 

Zareaguj!
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Poinformuj znajomych:
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Powrót na górę