Zloty i spotkania

Podsumowanie wyjazdu na “Ogólnopolski Zlot Miłośników Mercedesa – Gusto Italiano.” – 27/06/2021

Łódzka ekipa tym razem dopisała.

Za nami wyjazd na ogromne wydarzenie w niesamowitym miejscu zorganizowane z dużym rozmachem. Pamiętając ostatni wyjazd na “Rajd samochodowy na orientację oraz zlot M-B“, kiedy z Łodzi wyruszył jeden pojazd i na miejscu dołączył drugi, tym razem można napisać, że załoga dopisała. Tym razem z Łodzi wyjechały dwa auta na wspólną wycieczkę, zaś trzecie dojechało z opóźnieniem – o 15.

Teraz nasze podsumowanie. Wydarzenie na ogromnym terenie. Mnóstwo miejsca na auta, sporo atrakcji, również dla dzieci, wystawy, restauracja, pokazy i pewnie mnóstwo innych rzeczy, których nie widzieliśmy. Piękne miejsce i dało się zauważyć dopracowaną organizację imprezy.

Jeśli chodzi o samochody, to podobno w sobotę było ich zdecydowanie więcej. My odwiedziliśmy to miejsce dzisiaj w niedzielę. Jeszcze przed 13 można było zobaczyć mnóstwo ciekawych wozów, nawet sprzed kilkudziesięciu lat. Niemniej o godzinie 15:00 z tej wystawy zostało dosłownie kilkanaście samochodów i w zasadzie jeżeli przyjechalibyście stricte na wystawę aut, to moglibyście czuć się bardzo rozczarowani. Oprócz kilku interesujących egzemplarzy, całą ekspozycję dało się “przejść” dosłownie w kilka minut, mimo iż do 19 można było zwiedzać kompleks. . Trochę szkoda, ale na to organizatorzy nie mieli pewnie wpływu, bo każdy mógł wyjechać z terenu w dowolnym momencie.

Ciekawostką były też osoby, które pobierały opłatę za wejście na teren. O 15 bez biletu wejść nie można było, natomiast po 15:30 już nikt tego nie pilnował i wstęp stał się automatycznie darmowy.

Mimo wszystko, mamy nadzieję, że tego typu imprezy będą organizowane, będą one cykliczne, a nie jednorazowe. I zarazem uda nam się łódzką ekipą pojechać nie tylko jako goście odwiedzający, a jako część wystawy, aby klubowicze mieli możliwość zaprezentowania swoich pojazdów szerszemu gronu niż tylko łódzki spot. Bo naprawdę mamy czym się pochwalić, a trudno o lepszą atmosferę, gdy dookoła sami pasjonaci.

Poniżej kilka zdjęć, które udało się zrobić jak jeszcze były samochody. Po zdjęcia z soboty, oraz większą porcję zdjęć z niedzieli, zapraszamy na profil Mercedes Team Południe oraz Klub Zabytkowych Mercedesów Polska. Tam już pojawiło się mnóstwo fotografii.

 

Zareaguj!
+1
2
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
Poinformuj znajomych:
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Powrót na górę