Zloty i spotkania

Spot w Ogrodach Geyera – 22/08/2021

Na samym spocie nie powinno się jednak zakończyć.

Decyzja o spocie jest dosyć spontaniczna, ale składa się na nią kilka elementów. Przede wszystkim doskonała pogoda zachęca, a i w samej Łodzi dzieje się sporo, więc warto małą wycieczkę spróbować wykonać. Jeżeli nie macie planów na jutrzejszy dzień, to tym bardziej zapraszamy, bo nasz plan obejmuje więcej niż jedno miesce.

Od dłuższego czasu chcieliśmy poznać Ogrody Geyera w Łodzi, natomiast przez weekend odbywa się tam Jarmark w Ogrodach Geyera, dlatego chcemy zajrzeć tam gdzie jeszcze nas nie było. Ponadto na CH Tulipan w Łodzi, również przez cały weekend odbywa się Zlot Food Trucków Łódź. Może to być ciekawe uzupełnienie naszego planu, wspólnie możemy przejechać w porze obiadowej i spróbować czegoś nowego we wspólnym gronie. Na koniec nie widzimy przeszkód, aby nie udać się na małą wspólną sesję zdjęciową w jakieś miejsce na obfitej mapie Łodzi i zrobić kilku porządnych zdjęć naszym uczestnikom.

Oczywiście, te wszystkie plany to tylko sugestie i nie będziemy trzymać się ich uparcie i na sto procent. Wszystkie możliwości i szczegóły oraz rozplanowanie czasowe są do ustalenia już w trakcie dnia.

Zaczynamy jutro, 22 sierpnia 2021 roku od godziny 12:00 w Ogrodach Geyera. Spotkanie nr 18.

Dokładny adres:
Piotrkowska 293/305
90-369 Łódź

Na koniec chcielibyśmy dodać, że podsumowanie z wczorajszego wyjazdu do Tomaszowa Mazowieckiego pojawi się najpóźniej dziś wieczorem.

Zapraszamy!

Zareaguj!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
Poinformuj znajomych:
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Powrót na górę