Zloty i spotkania

Spot w Pabianicach z okazji Street Food Festiwal – 15/05/2021

Tym razem spróbujemy czegoś zupełnie nowego.

W Pabianicach, na parkingu Centrum Handlowego Tkalnia w dniach 14-15 maja 2021 roku zostanie zorganizowany Tkalnia Street Food Festiwal. W godzinach od 11 do 20, będzie można skorzystać z oferty aż 15 foodtrucków. Szczegóły wydarzenia (w tym listę wystawców) możecie znaleźć na Facebooku lub stronie internetowej.

Z tej też okazji postanowiliśmy spróbować nowej lokalizacji i wykorzystać Festiwal do zgrupowania kilku Mercedesów. W niedalekim sąsiedztwie (500m) można znaleźć nieco miejsca, więc nie powinno być z tym problemów. Nasz zlot nie jest powiązany z odwiedzaną imprezą, więc gdyby zabrakło miejsca, zawsze istnieje możliwość przeniesienia się w inny punkt.

Zapraszamy więc w sobotę 15 maja 2021 roku o godzinie 12:00 na parking Pływalni MOSiR w Pabianicach. Adres to ul. Grota Roweckiego 3, choć to nie jest dokładna lokalizacja. Konkretne miejsce oczywiście zaznaczone jest na mapie.

Z tego miejsca jest dokładnie 500 metrów na Festiwal. Tam też można znaleźć toalety. Jest jeszcze w pobliżu stacja Orlen i Castorama, gdzie również takie zaplecze funkcjonuje.

Zapraszamy wszystkich na spot numer 8 w tym roku!

 

Zareaguj!
+1
3
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Poinformuj znajomych:
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
4 miesięcy temu

[…] na forum i wypowiadajcie się o zlotach, wycieczkach, może macie jakieś propozycje? Jutro jedziemy do Pabianic, a za tydzień w niedzielę prawdopodobnie pojedziemy na samochodowy rajd na orientację. […]

Powrót na górę