Zloty i spotkania

Wyjazd na zlot “Mercedesy na Porcelanie” w Katowicach – 11/09/2021

Tam też nie może nas zabraknąć.

Grupa z południa Polski organizuje duży, ogólnopolski zlot w miejscu, które – jeśli wierzyć opisowi – jest jednym z najbardziej kultowych i obleganych miejsc na śląsku, czyli na terenie Fabryki Porcelany w Katowicach.

“Mercedesy na Porcelanie” Podsumowanie sezonu 2021 | Zlot Mercedes-Benz – To sporych rozmiarów impreza, która obfituje w atrakcje. Przede wszystkim samochody – można zapisać się do konkretnej strefy tematycznej (AMG, 4×4, oldtimer, youngtimer, tuning), do tego prezentacja nowych modeli marki, oczywiście też muzyka, konkursy, food trucki rozmaite atrakcje dla dzieci i wiele więcej. Dlatego, jako grupa ściśle powiązana z marką Mercedes, zapraszamy na wspólną wycieczkę. Wstęp bezpłatny.

Na miejscu wszystko rusza 11 września (sobota) od godziny 12:00. Do przejechania nieco ponad 200 km w jedną stronę, dlatego zbieramy się z samego rana!

Miejsce odjazdu:
Restauracja “Starówka”.
ul. Centralna 40
95-030 Starowa Góra
Zbiórka: 9:30.

Miejsce zlotu:
Fabryka Porcelany
ul. Porcelanowa 23
40-246 Katowice

Osoby, które chcą wystawić auto w konkretnej strefie, muszą wysłać zgłoszenie przez poniższy formularz. Dla osób, które dojadą bez zgłoszenia, czekać będzie ogólna strefa.
https://forms.gle/JPjhLzHeV1zLhJaC6

Szczegóły wydarzenia:
https://fb.me/e/4Jjp1O2go

Nie jest to też jedyny zlot w okolicach. Od czwartku do niedzieli odbywa się również Zlot Klubu Zabytkowych Mercedesów – Stardrive Poland 2021, również w Katowicach. Może to być też kolejny punkt naszego wyjazdu.

Szczegóły tutaj:
https://fb.me/e/S8Ce9TR1

Gwarantujemy dobrą zabawę i atmosferę!

Do zobaczenia!

Zareaguj!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Poinformuj znajomych:
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Powrót na górę