Zloty i spotkania

[ZMIANA GODZINY] Wyjazd na “Ogólnopolski Zlot Miłośników Mercedesa – Gusto Italiano.” – 27/06/2021

Szykuje się duża impreza i nie może nas tam zabraknąć nawet w małym gronie.

Pozostało mało czasu, ale mamy nadzieję, że choć mała ekipa z Łodzi i okolic pojedzie na to wydarzenie. Wiele wskazuje na to, że to największe tego typu wydarzenie w Polsce.

Ogólnopolski zlot miłośników Mercedesa – Gusto Italiano. Impreza, która reklamuje się jako ogólnopolskie spotkanie klubów miłośników marki Mercedes. Całość jest rozłożona na dwa dni z mnóstwem różnych atrakcji. Do wglądu wszelkie informacje poniżej:

Szczegóły dotyczące wydarzenia.

Szczegółowy program wraz z mapami.

Formularz rejestracji pojazdu.

Zatem, my jako małe grono gości, możemy wybrać się na wspólny przejazd na to wydarzenie. Jako że jest to spontaniczna decyzja, nie jest przewidziane dla nas żadne specjalnie wydzielone miejsce dla nas, jako klubu.

Aby wziąć udział w tej imprezie, trzeba zgłosić pojazd przez formularz online, który podlinkowany został wcześniej i już na samym miejscu przygotować 10 zł od osoby na wjeździe. Dzieci do lat 6 nie płacą.

Zbiórka w niedzielę, 27 czerwca 2021 roku, na parkingu Pasażu Łódzkiego o godzinie 8:45 9:45. Punktualnie o 9:00 10:00 wyruszamy w trasę. Przesuwamy wyjazd o godzinę.

Adres docelowy, na który należy się kierować:

Podzamcze 45
26-060 Chęciny

W trakcie przejazdu, warto spróbować wykorzystać aplikację w smartfonie do komunikacji między pojazdami. Działa na zasadzie walkie-talkie. Szczegóły oraz wszystkie potrzebne dane z objaśnieniem dla nowych użytkowników, znajdziecie na naszym forum.

Powrót oczywiście do ustalenia, ewentualnie każdy może wrócić kiedy jemu najbardziej odpowiada.

Zapraszamy!

Zareaguj!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Poinformuj znajomych:
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Powrót na górę